Кошик
122 відгуків
(073) 071-12-26; (098) 918-88-87; (097) 001-31-22
Заправка картриджів в Києві. Ремонт принтерів в Києві. Продаж лазерних картриджів
+38 (073) 071-12-26

Обслуговування оргтехніки з ПДВ для підприємств

Обслуговування оргтехніки з ПДВ для підприємств у Києві, Академмістечко, Житомирська, Окружна, Борщагівка, Святошин, Нивки, Берестейська, Шулявка, Політехнічний інститут, Вокзальна, Університет, Театральна, Хрещатик

                                           

 

 

 

Продовження терміну служби за рахунок своєчасного технічного обслуговування оргтехніки та необхідної заміни комплектуючих, зниження витрат за поточної експлуатації і найважливіше — економія Ваших часу і грошей – ось основні переваги абонентського обслуговування оргтехніки.

 

Чому варто вибрати наш сервісний центр?

 

Ми завжди прагнемо вибудувати довгострокові довірчі відносини з нашими клієнтами. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє зробити це в найкоротші терміни. Просто зателефонуйте нам за телефоном (044) 225-03-44 або залиште заявку , і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

 

Ми пропонуємо повний спектр послуг по обслуговуванню та ремонту оргтехніки. Ваш персональний менеджер подбати, щоб ваше спілкування з нашим сервісним центром було комфортним і приємним, підбере оптимальні для вас товари і послуги на кращих умовах.

 

Ми знаємо, як складно знайти компанію, що займається обслуговуванням оргтехніки, надає сервіс дійсно високого рівня. Та й як зрозуміти якість роботи партнера ще ДО підписання договору?

 

Ми пропонуємо вам оцінити високий рівень нашого сервісу без жодного ризику!
Підписавши договір на сервісне обслуговування та ремонт оргтехніки, ви отримуєте 100 % гарантію.

 

Що входить в сервісне обслуговування оргтехніки?

 

·         • Своєчасна діагностика несправностей.

·         • Регулярні технічне обслуговування оргтехніки.

·         • Прогнозування замін ресурсних запчастин.

·         • Необмежена кількість безкоштовних виїздів сервісного інженера в разі виникнення несправностей.

·         • Безкоштовні консультації наших фахівців.

 

Які ж вигоди принесе Вам абонентське обслуговування оргтехніки?

 

Регулярні профілактичні роботи дозволяють вам збільшити строк служби обладнання, скоротити кількість дрібних несправностей, таких як зминання паперу, проблеми з подачею паперу, смуги при друці і копіюванні. Внаслідок цього ви скоротите витрати на закупівлю нового обладнання та витратних матеріалів, а також знизити час простою устаткування.

 

Завдяки своєчасній діагностиці несправностей, наш інженер виявляє дефекти на ранній стадії. Це дозволяє вам «відбутися малою кров'ю» і уникнути дорогого ремонту.

 

Ви завчасно дізнаєтеся про майбутні заміни ресурсних запчастин, внаслідок чого маєте можливість замінювати деталі, які відпрацювали свій ресурс, не чекаючи виникнення несправностей, і тим самим скорочуєте час простою апарату.

 

Обслуговування оргтехніки зводить до мінімуму ймовірність виникнення несправностей. На той випадок, якщо щось все-таки станеться, обслуговування включено необмежену кількість безкоштовних виїздів сервісного інженера в разі виникнення несправностей. Залишивши заявку, і наш інженер приїде до вас в день звернення.

 

Консультації наших фахівців дозволять вам знизити кількість помилок при роботі з оргтехнікою, а також максимально повно використовувати функціонал обладнання, що, в свою чергу, також принесе економічну вигоду.

 

Ціни на обслуговування оргтехніки

 

Вартість обслуговування залежить від типу обладнання та обраного тарифу. Щоб підібрати оптимальний варіант, ми готові провести для вас безкоштовний аудит поточного стану оргтехніки. В результаті ви отримаєте звіт про стан на поточний момент, а також рекомендації по експлуатації і оптимальному способу обслуговування. На підставі результатів аудиту та ваших побажань ми підготуємо для вас пропозицію по обслуговуванню оргтехніки.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Термін виконання, дн
Тип техніки та обладнання
 • 1
 • 1
Особливості послуги
 • 1
 • 1
Контакти
 • Телефон:
  +380(73) 071-12-26
  +380(98) 918-88-87
  +380(97) 001-31-22
  +380(73) 071-12-26, Viber
 • Контактна особа:
  отдел продаж
 • Адреса:
  проп. Академіка Палладіна 32 Б (Як до нас дістатися? В розділі "ПРО НАС" є фото і карта), Київ, Україна
 • Email:
  status_st@ukr.net
Мапа